Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Türbede Tiktok Çeken Kadın

Ana Sayfa » Son Dakika » Türbede Tiktok Çeken Kadın

Tiktok Hesabında Türbe Sağısızlığı

Her geçen gün Tiktok da bir olay görüyoruz. Buğün yine bir olaya imza atan Tiktok. Türbede Tiktok Çeken Kadın Dini Değerleri aşağalama ve dalga geçme konusu gündemde, Gen Tiktok kullanıcı Çigdem H.S. geçtiğimiz gün yayınladığı Tiktok videosu yüzünden göz altına alındı.

Reklam ( Tiktok Yeni Akımlar )

 

Tiktok Dini Değerleri Aşağalama

Tiktok kullanıcı genc kadın. Geçtiğimiz gün Adana Çukurova bölgesinde bulunan, Hasan Dede Türbesi içinde çektiği Tiktok Videosunda elinde Kur-an alfabesi içeren mübarek kitabı alıp Türbenin içinde dönerek ilahi çalarak ağzını kımıldıtarak dlga geçer gibi zaatın tabutuna kapanıyor. Bu videoyu izleyen Tiktok kullanıcıları Genc kadına tepkilerini gösterdi.

tiktok-kullanicisi-h-seker

tiktok-kullanicisi-h-seker

Tiktok Kullanıcısı Gözaltında

Tiktok Kullanıcısı Ç.H.Ş. verilen tepkiler doğrulsunda Türkiye gündemine oturdu. Bu tepkiler sonucu Adana emniyeti harakete geçerek Genç kadını ilkönce kelepçeleyip göz altına aldı. Gözaltından sonra savcılıga sevk edilen Tiktok kullanıcısı. Türk Ceza Kanunu’nun (TCK) 216’ncı maddesi gereği ‘Dini değerleri alenen aşağılama’ suçundan adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Türbede Tiktok Çeken Kadın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kısa Karadeniz Fıkraları Metrobüs yolunda Motosiklet Kazası Düğün Çorbası Dört Ayaklı da Olunur Google Chrome Otomatik Doldurma Düzenlemek Depresyon Belirtileri Nedir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır