Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çukur 3. Sezon 22. Bölüm

Ana Sayfa » Video Galeri » Çukur » Çukur 3. Sezon 22. Bölüm

Çukur 3. Sezon 22. Bölüm

Bu Hafta Çukur Dizisinde Yine Sular Durulmuyor, Yamaç’ın Çukura Geri Dönmesi ve Kendine Gelmesiyle, Mahalleye Adım Atmasıyla Yine Olaylı Günler Sorunlar Başlıyor Çukur Halkı Hiçbir Yerde Barınamayınca Uyuşturucu Sokulduğunu Görüyoruz, Yamaç ve Cumali’nin Uyuşturucu Hakkında Çok Hassas Olduğunu Hepimiz Biliyoruz. Diğer Tarafdan Azer ve Karaca ilişkisinde ilerleme Olduğunu Görüyoruz Bu ilişkinin Kız isteme işiyle Bu Haftaki Bölümde Karşılaşacağımızı Unutmayalım.

Cumali Baba’mı Oluyor

Evet Cumali Sonunda Baba Oluyor Eşi Damla Hamile Olduğunu Anlatınca Şok Oluyor, Cumalinin Baba Olması Dizinin Gidişatının Değişiceğini Düşünüyoruz, Sosyal Medyadanda Geçtiğimiz Hafta Yamaç’ın Baba Olucağı Haberinden Sonra Şimdi de Cumalinin Baba Olucağı Diziye Yeni Haberlerin Girmesi Diziyi Biraz Daha Heyecanlı Kılmaya Devam Ediyor. Hepbirlikte Bu Hafta Neler Oluyor izleyelim.

Çukur 3. Sezon 22. Bölüm - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ramo 6. Bölüm

Ramo 6. Bölüm 15 Şubat 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kronik Yorgunluk Sendromu Nedir? İnstagram Nasıl Güncellenir? Acı Badem Sağlıkta Bugün ve Gelecek Konferansı Ramo 8. Bölüm WhatsApp Sohbet Geçmişini Telegram’a Aktarma Adımları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır