Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dört Ayaklı da Olunur

Ana Sayfa » Fıkralar » Dört Ayaklı da Olunur

Nasrettin Hoca Fıkraları

Çoğu yerde Görmediğiniz Bulamadığınız ve Okumadığınız Yüzlerce Nasrettin Hoca Fıkralarının Birleştiği Tek Sitedesiniz, Nasreddin Hoca‘nın  Komik Fıkraları Dört Ayaklı da Olunur Hergün Sizlerler Paylaşıyoruz, Fıkralarımız Sadece Biz Yazmıyoruz Sizden Gelen Fıkralarımızıda Sitemizde Altına Paylaşan Olarak Sizlerinde isimlerini Yazarak Paylaşıyoruz, Sizde Nasreddin Hoca Fıkraları Biliyor Paylaşmak istiyorsanız Bize Gönderebilirsiniz Sizin Adınızı Yazarak Paylaşabiliriz.

Dört Ayaklı da Olunur

Nasreddin hoca, timur han’ı ziyarete gitmiş. Timur han akşehirlilerin yanlış işler yapmakta olduklarını anlatıyormuş .O sırada pencerenin kenarında olan hoca, dışarıya doğru bir bakmış ki, güneşlenmekte olan kazlar tek ayakları üzerinde duruyorlar.

Timur han’a dönüp:

“Hayret , buradaki  bütün kazlar tek ayaklı.”Deyivermiş

Timur han, kazlara doğru, bastonunu hızla fırlatmış. Kaçışmaya başlayan hayvanlar iki ayağını da kullanınca, Nasreddin hoca sözü yapıştırmış:

“Timur han’ ın değneyini yeseydin, sende dört ayaklı olurdun .” demiş.

 

Konu Etiketleri : Nasreddin Hoca Fıkraları, Nasrettin Hoca, Fıkrası

Ayrıca Karadeniz Fıkraları Kategorimizde ‘Z’ Siz, Temel Fıkraları bakabilir Okuyabilirsiniz. Görüş ve Önerilerinizi Konuların Altında Bulunan. Yorum Kısmından Bizlere iletebilirsiniz.

Dört Ayaklı da Olunur - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kanser ve Hormon Dengesi Kısa Zamanda Website SEO Hızlandırması Yapışkan Tuşlar Nasıl Devredışı Bırakılır? Suyun Önemi Huawei İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır? Depremzedelere Yardımlar Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır