Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Evden eve nakliyat konusunda bilinmesi gerekenler

Ana Sayfa » BirPaylas » Evden eve nakliyat konusunda bilinmesi gerekenler

Evden eve nakliyat konusunda bilinmesi gerekenler

Ev taşıma sürecinde herkesin aklındaki ilk soru, Evden eve nakliyat konusunda bilinmesi gerekenler, için nasıl bir hazırlık yapılmalı ve hangi konulara dikkat edilmeli sorusudur. Uygun fiyatlı bir evden eve nakliyat şirketi seçmekten, eşyaların hazırlanmasına, nakliyat süreci dikkatli bir şekilde planlanması gereken bir takvime ihtiyaç duyar. Birpaylaş olarak, ev taşımayı düşünenler için, adım adım o maddeleri listeledik…

Taşınma planının oluşturulması

Evinizi taşıyorsanız dikkat etmeniz gereken ilk konu, süreci gözünüzde büyütmemek için bir plan hazırlamaktır. Taşıma planı oluştururken güzergahın durumu, iki evdeki park durumu incelenir. Dilerseniz faturalarınızın, aboneliklerinizin transfer sürecini de plana dahil edebilirsiniz.

Eşya listelerinin oluşturulması

Eşya paketleme öncesinde, eşyaların listelenmesi ve kolilerin numaralandırılması da yapılmalıdır. Eşyaları belli gruplara göre kolilere koyup, kırılacaktır gibi belli notlar alarak süreci hızlandırabilirsiniz. Eğer eşyalarınızı listeleyip kolileme sürecini de planlı yapmazsanız, taşındığınızda bazı eşyalarınızı bulamama ve karışıklık çıkması riski söz konusu olur.

Eşyaların paketlenmesi

Ev taşımada, ev sahiplerinin gözünü korkutan durumlar arasında paketleme süreci de gelmektedir. Eşya paketleme, sizin tarafınızdan yapılabileceği gibi aynı zamanda nakliyat şirketi tarafından da yapılabilir. Eşya paketleme hizmeti veren evden eve nakliyat şirketleri bu hizmeti belli bir fiyat dahilinde profesyonel şekilde yapmaktadır. Bu yönde bir talebiniz olursa şirketle görüşebilir, nakliyat sözleşmesinde bunu belirtebilirsiniz.

Evden eve nakliyat sözleşmesi

Profesyonel bir taşıma istiyorsanız, evden eve nakliyat şirketi ile sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Nakliyat sözleşmesinde, yer almasını istediğiniz tüm detayların yanı sıra dilerseniz nakliyat sigortasını da şirketle görüşebilirsiniz. Tam ziyan sigortası kapsamında ev taşıma sırasında tüm eşyalarınızın sigortalanması olası riskleri sıfıra indirir. Profesyonel bir nakliyat şirketi, mutlaka sözleşme imzalar. Eğer şirket buna yanaşmıyorsa, farklı bir evden eve nakliyat şirketi bulabilirsiniz.

 

Not : Teknoloji Kategorimizde yayınlanan WhatsApp Toplu Resim Gönderme Nasıl Yapılır?  Bilmiyorsanız Okumanızı Tavsiye Ederiz.

Evden eve nakliyat konusunda bilinmesi gerekenler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Meksika’da sel can kayıplarına sebep oldu Çukur 3.Sezon 21.Bölüm Mac’te Disk Bölme İşlemi Nasıl Yapılır? Metrobüs yolunda Motosiklet Kazası Kısa Karadeniz Fıkraları Bisiklet Karadeniz Fikraları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır