Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram Kullanıcı Beğenisi Tercihi

Ana Sayfa » Teknoloji » İnstagram Kullanıcı Beğenisi Tercihi

İnstagram Kullanıcı Beğenisi Tercihi

Geçtiğimiz ay Instagram, İnstagram Kullanıcısı Beğenisini Tercihi küçük bir test olması gereken, çok sayıda kullanıcının beğenilerini yanlışlıkla saklayarak güçlü tepkiler topladı.

Bir Facebook sözcüsü, Instagram’ın Çarşamba günü, kullanıcıların kendi gönderilerinde veya diğer kişilerin gönderilerinde beğeni sayılarını gizlemeyi seçebilecekleri küçük bir küresel test başlattığını söyledi.

Reklam ( İnstagram Kullanıcısı )

Facebook Inc’e ait olan fotoğraf paylaşım sitesi, bu son testin, genellikle popülerliğin bir ölçüsü olarak kullanılan beğenileri kaldırdığı deneylerine karışık yanıtlar gördükten sonra geldiğini söyledi.

Yapılan Açıklamada, 2019’da, küçük bir grup insanın İnstagram‘a gönderi paylaşırken baskıyı azaltıp azaltmadığını anlamak için benzer sayıları saklamaya başladık” dedi. “Bazı insanlar bunu yararlı buldu, ancak bazıları hala popüler olanı izleyebilmek için benzer sayıları görmek istiyordu.”

Facebook ayrıca, kullanıcıların platformdaki içerikle nasıl etkileşime girecekleri konusunda daha fazla kontrol talep etmelerine yanıt olarak önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak benzer bir deneyimi de araştırıyor. Facebook daha önce başkalarının Avustralya’daki gönderilerindeki beğenileri gizlemeyi test etti.

İnstagram Kullanıcı Beğenisi Tercihi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Avrupa Birliğinde Dizel Motor Düşüyor Huawei İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır? Şafak Çorbası Çukur 3. Sezon 20. Bölüm Kredi notu aralıkları nelerdir? Bankalar için ne ifade eder? Ramo 5. Bölüm

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır