Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması

Ana Sayfa » Wordpress » WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması

WordPress Ücretsiz Fotografcı Teması

WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması ile karşınızdayız. Dünyanın açık kaynaklı sistemlerinden olan Wp Temlate ücretsiz temalarıyla kullanıcılarına çeşitli olanaklar sunmaya devam ediyor. WordPress  kategorimizde her şirketin kullanabileceği temalar mevcuttur. Tema tanıtımı sadece wordpress tabanlı sistemlere uyumlu olup üzerinde çeşitli düzenlemeler yaparak, dinamik görünümler oluşturabilirsiniz.

Reklam ( WordPress Ücretsiz Tema )

 

Fotoğrafcı Teması Özellikleri

WordPress’in sundugu ücretsiz tema içeriklerinde, birçok bölümü kendi cabanızla düzenlemek gerekiyor. Bu temada da birçok özelliğin mevcut olduğunu duyuran WordPress yine çeşitli bileşenlerle görselliği size bırakmış ve bu tasarımın uçtan uca sizin yapmanızı istiyor. Sade bir görünüm sahip WordPress Fotoğrafcı Teması. Eğer kod bilginiz varsa dinamik bir yapıya sahip olduğunu söylemek istiyoruz. Aşağıda ekran görüntülerini görebilirsiniz.

  • Canlı Özelleştiri Mevcut : WordPress’in kullanıcılarına sundugu bence en iyi yöntemlerden biri olan özellştir seçeneğiyle bütün temayı olmasada bazı odak noktaları düzenleme imkanı sunuyor. Fotoğrafcı temasında da olduğu gibi kurulum yaptıkdan sonra birçok alanını özelleştir sayesinde düzenleyebilirsiniz.
  • Duyarlı Tasarım : Yeni teknoloji Responsive tasarıma uygun olarak tasarlanmıştır. Tablet Telefon ve Masaüstü duyarlılığı ile ayrıcalıkları sizlere sunmaktadır. Ayrıca Mobil bir tasarım yaptırmanıza gerek kalmayacaktır.
  • Özel Logo Alanı : WordPress ücretsiz temalarında bulunan özel logo alanı yine bu temamaızda da mevcut. Rahatlıkla logonuzu değiştirebilirsiniz.

Fotoğrafcı Teması Ekran Görüntüleri

Signifty Fotografcı Teması

Signifty Fotoğrafcı Teması

fotografci temasi1

WordPress fotoğrafci temasi

WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması, Temanın Önizlemesini yapmak için Burdan izleyebilirsiniz.

WordPress Signify Temasını İndirmek için Burdan indirebilirsiniz.

WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alkol Bağımlılığı İle Nasıl Başa Çıkılır? Yapışkan Tuşlar Nasıl Devredışı Bırakılır? Şafak Çorbası Hormonlu Sebzeler Kuş Yemi Karadeniz Fıkraları Kuzey Yildizi ilk Aşk 20. Bölüm

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır