Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kahve Ve Çaya Dikkat

Ana Sayfa » Sağlık » Kahve Ve Çaya Dikkat

Kahve Ve Çaya Dikkat

Siyah Çayı Radyasyonsuz Olarak Yemeklerden Bir Saat Önce veya Bir Saat Sonra içebilirsiniz. Kahve Ve Çaya Dikkat. Ancak Yeşil Çayı içebilir. Hatta Posasıyla Birlikte Tüketmenizi Öneririz. (Yeşil Çay‘ın içindeki Kateşin Etken Maddesinin Demlemeyle Suya %15 – 25 Oranında Geçtiği, Daha iyi Aktioksidan Etki Göstermesi Sebebiyle Yeşil Çayı Posasıyla veya Sıkıştırılmış Tablet Olarak Tüketmesini Öneririz. Her Türlü Bitki Çayını Aromatik ve Uçucu Yağlar ihtiva Eden Bitkiler Hariç, Aşırıya Kaçmamakla Günde 2 -3 Bardak Birkaç Damla Limon Damlatarak içebilirsiniz.

Bütün Bitki Çaylarınızı Tatlandırırken Bal, Hurma, Kuru Üzüm, Siyah Kuru Kayısı, Tabii Pestil, Dut vs. Kullanabilirsiniz. Sunu Şeker ve Tadlandırıcı Tüketmeliyiz. 

Günde Kaç Bardak Çay içilir?

Her gün iki Veya Üç Küçük Fincan Dövülmüş Türk Kahvesini Kahvaltı ve Öğle Yemeği Sonrası ve Akşam Üstü (ikindi Çayı Yerine) içebilirsiniz. (Herhangi Bir Kronik Rahatsızlığınız, Kalp Kolesterol Rahatsızlığınız, Alerji Sorununuz ve Vitiloğo Rahatsızlığınız Mevcut Değil ve Sağlıklıysanız.)

Vitamin, Mineral, Enzim ve Besin Destek Ürünlerine Suni, Kimyevi, Tabii Olmayan Metotlarla Saflandırılmış Droğlar-Tabletler Halinde Almamaya Çalışınız. Metobolizma Bunları Belli Yaşlarda (Erken ve Genç Yaşlarda), Tolare Edememekte, Bedende Alınan Bu Ağır Metaller Sebebiyle Çökme Yaparak Toksin ve Kitlere Oluşabilmektedir.

 

Not : Bir Önceki Yazımız Çok Faydalı Bilgiler içermektedir. MacBook Başlangıç Uygulamaları Nasıl Kapatılır? Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz.

Kahve Ve Çaya Dikkat - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hipotermi Nedir ?

Hipotermi Nedir ? 16 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Koronavürüsü Türkiyede Yakalandı ‘Z’ Siz, Temel Fıkraları Avrupa Birliğinde Dizel Motor Düşüyor Sağlık Belgesi Nasıl Alınır Daha Genç Bilmece Karadeniz Fıkraları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır