Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ramo 8. Bölüm

Ana Sayfa » Video Galeri » Ramo » Ramo 8. Bölüm

Çok Sevilen Ramo 8. Bölüm Fragmanı Çıktı Bu Bölümde Bütün ifreler Çözülüyor ve Ramo‘nun içine Düştüğü Olaylardan Nasıl Kurtulacağı Sır Gibi Görünüyor, Sibel ve Fatoş Ait Olduğu Yerlere Dönüyor Gibi Gözüküyor Fakat Fatoş Kocası ve Kayınvalidesi Tarafından Kaçırılıyor Fatoş Kurtulucakmı Boz’la Birlikte Mutlu Sona Ericeklermi Bunlar Soru işareti Olarak Dururken Fragmanda Sibel’in Seslendirmesiyle “Herkez Ait Olduğu Yere Dönecek” Demesi Neyi ifade Ediyor.

Ramo Şimdi Ne Yapacak

Adanada Savaş Başlıyor. Silah Sesleri ve Büyük Babalarında işin içine Karışıcağını Gösteren Bu Bölümde Ramo‘nun işi Biraz Daha Zorlanıcak Bozla Birlikte  Ben Kimseye Boyun Eğmem Diyen Ramo Süleyman’ın Yanındaki Fedaileri Öldürdüğünü Gösteriyor Fakat Süleyman Ağayı Öldürücekmi ? Sibel Bir Acı Daha Yaşarsa Onu Kaybediceğini Biliyor Bu Yüzden Neler Olucağını Bu Bölümde anlıycaz.

Ramo 8. Bölüm - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ramo 6. Bölüm

Ramo 6. Bölüm 15 Şubat 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Narsist İnsanların 5 Ortak Özelliği Payitaht Abdülhamit 110. Bölüm İnstagram Kullanıcı Beğenisi Tercihi Ramo 5. Bölüm Beyaz Lahana Mucizesi Depremzedelere Yardımlar Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır