Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Volkswagen Haberleri

Ana Sayfa » Teknoloji » Volkswagen Haberleri

Volkswagen Haberleri

Volkswagen Haberleri Cornell Hukuk Fakültesi’nde Myron C. Taylor İş Hukuku Mezunu Profesörü Charles Whitehead, “Bu, sorumlu bir küresel şirketin yapması gereken türden bir şey değil,” dedi …

Volkswagen gerçekten de elektrikli araçlara yoğun bir şekilde yatırım yapıyor. Ancak kafa karışıklığı isim değişikliği, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun incelemesine veya şakayla yanıltıldığını düşünen yatırımcıların dava açmasına neden olabilir. Menkul Kıymetler Borsası Yasası, şirketlerin yatırımcılara yanlış veya yanıltıcı beyanda bulunmasını yasaklıyor … Volkswagen’in daha çevre dostu olarak konumlandırdığı bir işletmenin statüsünden alıntı yapmak, özellikle 2015 dizel emisyon skandalı ışığında yatırımcıları rahatsız edebilir. arkasına koymaya çalışıyorum.

Reklam ( Wolkswagen Haberleri )

Whitehead, “SEC soruşturacak mı? Elbette arayacaklar,” dedi. “Yeterince tanıtıldı ve insanlar bununla ilgileniyor ve şirketlerin bunu yapıp yapmaması konusunda sorunlar var, eminim [SEC] bir telefon görüşmesi yapacak.” Volkswagen’in genel merkezinden bir temsilci, Çarşamba günü öğleden sonra SEC tarafından şirketle temasa geçilmediğini söyledi. Ajans konuyla ilgili yorum yapmayı reddetti.

SEC’in büyük şirketlerle ilgili arsız açıklamalara karşı önlem alması emsali var. Tesla CEO’su Elon Musk, 2018 yılında , ajansın 420 $ ‘lık bir hisse başına şirketi özel hale getirmek için fon sağlama konusundaki tweetini söylemesinin ardından SEC’e 20 milyon $’ lık bir anlaşma yaptı – yabani ot hakkında bariz bir şaka – yatırımcıları yanlış yönlendirdi …


sözde isim değişikliğini açıklayan açıklamanın 1 Nisan Şakası Günü’ne atıfta bulunmamasına yardımcı olmadı – ve tatilden iki gün önce indi … Volkswagen’in hisse senedi, çöküş haberlerinin ardından Çarşamba günü yaklaşık% 4 düştü. Ve bu şaka değil.
Whitehead, SEC’in nihayetinde yatırımcılar için bir isim değişikliği materyali düşüneceğini düşünmüyor, ancak “Bunların hepsi gri alanlar, bu yüzden sorumlu bir şirket bu yoldan gitmiyor …” Ancak Altı yılın en yüksek seviyesine yakın bazı VW hisseleriyle, bir Bloomberg köşe yazarı bu bölüme ” kötü şakaların bile milyarlarca dolar piyasa değeri ekleyip çıkarabildiği meme-stok çağında yaşadığımızı ” hatırlatıyor . Ayrıca buna “Elon olmanın” ne kadar zor olduğu konusunda bir ders diyorlar.

“Büyüleyici genç Redditorları özgün bir şekilde başarmak kolay bir hareket değil …”Gezegenin en zengin insanlarından biri olmasına rağmen, Musk’ın karşı kültür anlayışı ve alçakgönüllü saygısızlığı onu Redditors için bir kahraman yaptı. Tesla, yükselen hisse fiyatını milyarlarca doları ucuz fonlamayla artırmak için silahlandırdı. Bu para yeni fabrikalar ve ürünler için ödeme yapıyor ve yerleşik otomobil üreticileri için bir tehdit oluşturuyor. VW, yatırımlarını ürettiği nakit ile finanse etmelidir. Bu yılki kabarıklıktan sonra bile hisse fiyatı, kazancının 10 katından daha az. VW biraz “daha havalı” olmaya çalışmasaydı bu kendi kendini mahvederdi.

Ayrıca oyunda çifte standart var. Volkswagen Haberleri Tesla tuhaf olurken VW’nin güvenilir olmasını bekliyoruz. Gerçekten de Musk, başkalarının yapamayacağı şeylerden sıyrılıyor. Yıllar boyunca Tesla, henüz tamamen kendi kendine gidemeyen “Tam Kendi Kendine Sürüş” adlı bir otopilot sistemi pazarladı – bunu ne zaman yapabileceğine dair zaman çizelgesi her zaman köşede gibi görünüyor …

Volkswagen Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

NASA Eleman Arıyor ! Kanser ve Hormon Dengesi Koronavürüsü Türkiyede Yakalandı Dört Ayaklı da Olunur İş İlanı Karadeniz Fıkraları İnstagram Nasıl Güncellenir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır