Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Warner Media Ceosu Hollywood’u Ayağa Kaldırdı

Ana Sayfa » Teknoloji » Warner Media Ceosu Hollywood’u Ayağa Kaldırdı

Warner Media Ceosu Hollywood’u Ayağa Kaldırdı

Birkaç ay önce, WarnerMedia tüm yeni filmlerini sinemalarda gösterime girdikleri gün HBO Max’te yayınlayarak, Warner Media Ceosu Hollywood’u Ayağa Kaldırdı.

 Şimdi cini şişeye geri koymak istiyor. CEO Jason Kilar, önümüzdeki yıldan itibaren Warner’ın en büyük filmlerinin önce sinemalarda gösterime gireceğini ve sonunda şirketin yayın hizmetine gireceğini söylüyor.

Reklam ( Warner Media )

“Büyük bir, bilirsiniz, diyelim ki büyük bir DC filmi olduğunu söylemenin çok adil olduğunu düşünüyorum … bunun sadece sinemalara gideceğini ve sonra sinemalarda olduktan sonra HBO Max gibi bir yere gideceğini söylemek çok doğru” bana Recode Media’nın bu haftaki bölümünde anlattı .

Bu, bu yıl yeni bir DC çizgi roman filmi olan The Suicide Squad’ı izlemek istiyorsanız , piyasaya çıktığı gün evde izleyebileceğiniz anlamına geliyor . Ancak 2022’de Warner, The Batman’i piyasaya sürmeyi planladığında, sinemalara gitmeniz gerekecek.

Kilar’ın duyurusu Hollywood’u şok etmeyecek: ABD’deki Regal tiyatro zincirinin sahibi olan Cineworld, Warner filmlerini yayına geçmeden 45 gün önce ekranlarında gösterme anlaşması olduğunu duyurdu. Ve Warner’ın aynı şeyi AMC gibi diğer büyük tiyatro zincirleriyle yapmayı planladığını varsaymak mantıklı.

Ancak bu haftaya kadar WarnerMedia, salgın öncesi iş planının bir versiyonuna geri döndüğünü henüz doğrulamamıştı. Warner Media Ceosu Hollywood’u Ayağa Kaldırdı Bu, büyük medya şirketlerinin yeni yayın hizmetlerini oluşturmaya istekli olsalar da, geleneksel film işini bir süre daha devam ettirmek istediklerinin bir başka göstergesi. WarnerMedia, Disney, Comcast ve ViacomCBS gibi şirketlerin hepsi salgın sırasında sinemalar kapalıyken ilk filmleri yayınlamayı denerken, hepsi en büyük filmlerini sinemalarda tekrar görmek istediklerini söylediler.

Hala olmadı. Geçen ay Disney , bir sonraki Marvel filmi olan Black Widow’un tiyatroya çıkış planlarını Mayıs’tan Temmuz’a kadar geri çektiğini ve film sinemalara geldiğinde, Disney + yayını aracılığıyla 30 $ ‘lık bir kiralama için de mevcut olacağını duyurdu.

Warner Media Ceosu Hollywood’u Ayağa Kaldırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Un Çorbası Akşam Serinliği Android WhatsApp Bildirim Sesi Nasıl Değiştirilir? Beyaz At Kapalı Maraş nerede: Bilinmeyen yönleriyle eski ‘Las Vegas’ Fenerbahçeli Yıldız Mest Etti!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır