Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram Yenilik Geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » İnstagram Yenilik Geliyor

İnstagram Yenilik Geliyor

Bugün sizlerle milyonları aşan bir sosyal medya aracinin yeni yaptığı. Fakat henüz test aşamasında olan bir uygulamasından bahsedeceğiz. İnstagram yenilik geliyor, hemen hemen 10 kişiden 8 inde instagram hesabı bulunmaktadır kullanmayan kişi sayısı çok az olmakla birlikte günlük hayatın içerisinde elbette belirli bir zaman dilimini sosyal medya araçlarına ayırıyoruz. 

Facebook İnstagramı Aldıktan Sonra Ne Oldu?

Biliyosunuz yakın zamanda facebook instagramı bünyesine kattı. Bu olayın ardından instagram kullanıcıların isteklerini gözden geçiren yazılımcılar. Uzun zamandır istenilen video kırpma aracı istiyordu. Gerek yorumlarda gerek ise destek kutularında yüzlerce bildirim mevcuttur. Bu isteği gözardı etmeyen instagram yazılımcıları yapılan uygulamanın sinyalini kullanıcılarına verdi. Fakat henüz test aşamasında olduğunu en kısa zamanda uygulamayı enteğre edileceği söyleniyor, test süresinin hangi aralıklarda sonuçlanacağı mechul sonuçları bizde merakla bekliyoruz.

İnstagram Video Kırpma Özelliği

Video kırpma özelliği instagram kullanıcıları için çok kolaylık sağlıycaktır. Şuan facebook çatısı altında olan instagram kullanıcıları videolarını. Kırpmak için ayrıca bir uygulama indirmek ve onu kullanmak zorundalardı. Bu sayede bu kolaylık çok iyi düşünülmüş ve kullanıcıları rahatlatıcaktır. Ayrıca instagrama bir diğer özellikde özel mesajlara tepki butonu geleceğini biliyoruz, mesajlara uzun süre basıldığında emoji olarak tepki uygulamasıda eli kulağında çıkmak üzere, instagramda daha birçok yeniliğin geleceğini daha ilk adımlardan anlayabiliyoruz.

Bir Önceki Yazımız Olan Teknoloji Haber Kategorimizde Avrupa Birliğinde Dizel Motor Düşüyor Okumak isterseniz Lütfen Göz Atın.

 

İnstagram Yenilik Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Siber Dolandırıcılıkta yeni Sistem O Zaman Sana ne? Payitaht Abdülhamit 108. Bölüm Kaynama Noktası Depremzedelere Yardımlar Devam Ediyor Hipotermi Nedir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır