Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Video Nasıl İndirilir?

Ana Sayfa » Teknoloji » Facebook Video Nasıl İndirilir?

Facebook Video Nasıl İndirilir?

İnternet dünyasındaki gelişmeler beraberinde sosyal medya sitelerinin yükselmesine yol açtı. Bu gelişmeler ile birlikte dünya nüfusunun önemli bir bölümü sosyal medya sitelerini kullanmaya, diğer insanlar ile etkileşime geçmeye başladı. Bu yazımızın içeriğinde Facebook Video Nasıl İndirilir? sorusunun cevabını bulacaksınız.

Reklam ( Facebook Video İndirme )

Sosyal medya platformları içerisinde Facebook önemli bir yere sahiptir. 2004 tarihinden bu yana kesintisiz hizmet veren Facebook ilk kurulan sosyal medya sitelerinden biri olması ve en çok kullanılan sosyal medya sitesi olması nedeniyle önemli bir yere sahiptir. İnsanlar Facebook platformu ile resim ve video başta olmak üzere birçok paylaşım yapabilmektedir.

Facebook kullanıcılarının büyük bir bölümü herhangi bir video ile karşılaştıklarında bu videoyu nasıl indirmeleri gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir. Facebook doğrudan bu hizmeti sağlamadığından birçok kişi istedikleri videoları indirememektedir. Ancak bu işlem oldukça kolaydır.

Bir Facebook videosunu indirmek için öncelikle o videonun herkese açık olduğundan emin olunmalıdır. Bunun için videonun üstünde ve solda yer alan dünya simgesine tıklamanız yeterlidir. Eğer o simgeye tıkladığınız o video herkese açık bir video ise o videoyu indirebilirsiniz.

Saveform ile Video İndirme

Facebook videolarını indirebilmek için savefrom-net web sitesine ihtiyaç vardır. Herkese açık olarak paylaşılan videolarda videonun üstüne sağ tıklayarak bu videoların linklerini kopyaladıktan sonra savefrom.net adresindeki link yapıştırma alanına bu linki yapıştırmalısınız. Ardından gelen seçenekler doğrultusunda video kalitesi seçimi yaparak kendi tercihinize göre videoyu indirebilirsiniz. Tamamen güvenli olan bu web sitesinden herhangi bir sorun ile karşılaşmadan istediğiniz Facebook videosunu kısa süre içerisinde indirebilirsiniz.

Facebook için İDM Programı

Facebook videolarını indirmenin bir diğer yöntemi ise İDM programını kullanmaktır. Çevrimiçi gezinirken video indirmek istiyorsanız İDM programı bunun için en iyi seçimlerden birisidir. 30 günlük deneme sürümü ile birlikte verilen bu programda indirilecek videoya giriş yapılır ve ekranda çıkan indirme seçeneği ile kolay bir şekilde indirilebilir.

Facebook Video Nasıl İndirilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kanserde Yapay Zeka Sistemi Kuş Yemi Karadeniz Fıkraları Ramo 8. Bölüm Kısa Fıkralar Kapalı Maraş nerede: Bilinmeyen yönleriyle eski ‘Las Vegas’ Hipotermi Nedir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır