Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram Nasıl Güncellenir?

Ana Sayfa » Teknoloji » İnstagram Nasıl Güncellenir?

İnstagram Nasıl Güncellenir?

Sosyal medya siteleri son birkaç yıl içerisinde büyük bir gelişme kat ederek herkes tarafından kullanılır hale gelmiştir. İnsanların paylaşım yaparak birbirleri ile iletişime girmesini sağlayan bu sosyal medya platformları içerisinde İnstagram özel bir yere sahiptir. Kullanılan programların insanlara daha fazla verim sağlaması belirli dönemlerde kısa kısa güncellemeler sağlamaktadır. Bu yazımızda İnstagram Nasıl Güncellenir? sorumuzun cevabını bulacağınız yazımızda sonuna kadar dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Reklam ( İnstagram Güncellemesi )

İnstagram, Uzunca zamandır resim ve video paylaşımı amacıyla hayatımızda olan İnstagram her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bu nedenle de İnstagram kullanıcılarını daha çok memnun etmek için zaman zaman uygulamalarını güncelliyor.
İnstagram uygulamasının yeni çıkardığı özellikleri kullanabilmek için uygulamanın güncellenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde uygulama hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu noktada birçok kişi İnstagram uygulamalarının nasıl güncellendiğini bilmediğinden uygulamaları eski özellikleri ile kullanmaya devam etmektedir.

İnstagram Güncellemesi

İnstagram uygulamalarını güncellemek sanıldığı kadar zor değildir. İnstagram kullanmaya yeni başlayan biri dahi bu uygulamayı kolayca güncelleyebilir. İnstagram uygulamasını güncellemek için telefona özel uygulama mağazasına girmek yeterlidir. Bu uygulama mağazaları Android telefonlarda Google Play Store iken İOS telefonlarda App Store’dir. Kendi telefonunuzun uygulama mağazasına girdikten sonra “İnstagram” uygulamasını aratarak İnstagram uygulama ekranını açabilir ve burada yer alan “güncelle” seçeneği ile kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Bir diğer İnstagram uygulaması güncelleme yöntemi ise uygulamayı silip tekrar yüklemektir. Bu doğrultuda hesap bilgilerinizi kayıt etmeyi unutmayın. Ayrıca bilinmesi gerekiyor ki İnstagram yeni sürüme güncellendiğinde eski sürüme tekrar dönülememektedir.

İnstagram çok sık güncelleme yapan bir platform değildir. Ancak kimi zaman yeni özellikleri kullanıcıları ile paylaşmak için uygulama güncelleme yolunu tercih edebiliyor. Bunun sonucunda da örneğin Reels ve Story paylaşma gibi yeni yeni özellikler ortaya çıkıyor. Ayrıca zaman zaman güvenlik açıkları ve uygulamayı daha verimli kullanmak için de İnstagram yöneticileri bu uygulamayı güncelleme yoluna gidebiliyorlar. En güncel İnstagram sürümüne sahip olmak için zaman zaman uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

İnstagram Nasıl Güncellenir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alkol Bağımlılığı İle Nasıl Başa Çıkılır? WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması Müdürüm Temel Evde Karıncalarla Başınız Derttemi? Uyku Hafıza ve Ruh Kanser ve Hormon Dengesi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır