Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram Story Reklamları

Ana Sayfa » Teknoloji » İnstagram Story Reklamları

İnstagram Story Reklamları

Daha önce İnstagram platformu, Story özelliklerinde reklamları uygulamıştı. Ancak İnstagram Story reklamları ile farklı olarak Instagram Reels’daki reklamlar yorumlanabilir, beğenilebilir, kaydedilebilir ve ayrıca paylaşılabilir.

İnstagram ayrıca makara biçiminde reklamlar göstermeye başladı. Resim paylaşım platformu, ‘Makaralar’ özelliği içinde reklamlar gösterecek. Kuruluş, Hindistan, Brezilya, Almanya ve Avustralya gibi seçkin ülkelerde bu özellikteki reklamları test etmeye başladı ve bunları kullanıcılar tarafından yayınlanan normal içeriğin ortasında gösterdi.

Reklam ( İnsatgram İnsta )

İnstagram Reklamları

Mashable tarafından hazırlanan bir rapor, İnstagram Story reklamları, Instagram Makaralarındaki reklamların 30 saniye uzunluğunda olabileceğini ve “Makaralar” üzerindeki normal yüklemelerle benzer dikey ve tam ekran tasarıma sahip olacağını iddia ediyor. Daha önce platform, Story özelliklerinde reklamları uygulamıştı. Ancak Instagram Story reklamlarından farklı olarak Instagram Reels’daki reklamlar yorumlanabilir, beğenilebilir, kaydedilebilir ve ayrıca paylaşılabilir.

Facebook Inc

Facebook Inc Perşembe günü yaptığı açıklamada, sosyal medya devi kısa biçimli video özelliğinden para kazanmayı hedeflediği için Hindistan, Brezilya, Almanya ve Avustralya’daki TikTok klonu Instagram Makaralarında reklamları test etmeye başlayacağını söyledi.

Şirket, hızla büyüyen bir sosyal medya pazarı olan Hindistan’daki popülaritesinden yararlanmak isterken, rakip TikTok geçen yıldan beri ülkeden yasaklandı. Facebook, içerik oluşturucuların Facebook hesaplarında Reels videolarını paylaşmalarına izin vermek gibi Hindistan’daki diğer özellikleri test etmeyi planladığını söyledi.

Facebook Ürünleri

Facebook ayrıca, işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için doğru videoyu bulmalarına yardımcı olmak için video konuları oluşturan In-Transfer Video Temel olarak dünya çapında bir yayın içi reklamlar denemesini de başlatıyor. İlk başta, Facebook 20 konu ve 700 alt konu sunacak ve bu da kuruluşların maksimum gelir ve etkileşim yaratabilecek doğru kayıtları saptamasını kolaylaştıracak.

Mashable’ın bildirdiğine göre, Facebook’taki reklamlar için ek yöntemler hakkındaki rapor, Apple’ın hedeflenen reklamların erişimini sınırlayacak bir bileşen yürütmeye hazırlandığı için geliyor.

Uygulamaların diğer şirketlerin sahip olduğu uygulamalar ve web siteleri genelinde verilerini izlemeden önce kullanıcının iznini almasını gerektiren Apple’ın Uygulama İzleme Şeffaflığı aracının, bir yazılım güncellemesinin parçası olarak önümüzdeki hafta piyasaya sürülmesi planlanıyor.

İnstagram Story Reklamları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İnstagram Nasıl Güncellenir? Ramo 6. Bölüm Kanser ve Hormon Dengesi Güneş Enerjisinin Artıları Ve Eksileri Şafak Çorbası Atılgan Bir İnsan Olmak İçin Yapılması Gerekenler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır