Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WordPress Hatası Giriş Şifre Engellemesi

Ana Sayfa » Wordpress » WordPress Hatası Giriş Şifre Engellemesi

WordPress Hatası Giriş Şifre Engellemesi

Öncelikle merhaba WordPress Hata mesajları ve çözümlerini eklemeye, sizlere elimizden geldiğince yardım etmeye devam ediyoruz. Başlıkta gördüğünüz gibi WordPress Hatası Giriş Şifre Engellemesi yani orjinal hata mesajı aslında. ERROR: Access from your IP address has been blocked for security reasons. Please contact the administrator. Bu şekilde çıkmaktadır. Türkçe olarak kullanılan panellerde. HATA: IP adresinizden erişim güvenlik nedeniyle engellendi. Lütfen yönetici ile iletişime geçin. Şeklinde sinir bozucu olarak görmekteyiz.

Yazılımsal anlamda yapılan hatalar yedeklee aldığınız sürece sıkıntı oluşturmamaktadır. Yazılım uzmanlarının eğitim verirken veyahut eğitim videolarını izlemişliğiniz vardır ilk söyledikleri “işleme başlamadan önce web sitenizin yedeğini alınız.” Bu parağraf belki size basit gelebilir fakat geri dönüşümü sağlamak açısından web sitenizin hayatını kurtarır. .:)

Reklam ( WordPress Yönetim Giriş Engellemesi )

Hata Mesajının Çözümü

Dünyada en çok kullanılan sistemlerden biri olan WordPress için alınan. ERROR: Access from your IP address has been blocked for security reasons. Please contact the administrator. Hatasının çözümü Google’de incelerken birden çok çözüm yolu bulabilirsiniz.

büyük olasılıkla yüklediğiniz eklentiden kaynaklanmaktadır. Eklentiler arasında kesin çözüm. All In One WP Security & Firewall eklentisinden kaynaklanır. Çözüm yoluna geçmeden önce lütfen yanlış birşey yapmayın. Ftp Plesk panel bilmiyorsanız bilen birinden yardım isteyin.

FTP adresinize bağlanarak. All In One WP Security & Firewall eklentisini etkisiz hale getirerek çözümleyebilirsiniz. Eklentiyi hangi dosyada bulucam diyenler varsa eğer. Ftp adresinize girdikten sonra wp-Content>Pulings dosyası içine bakabilirler.

WordPress Hatası Giriş Şifre Engellemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kısa karadeniz fıkraları Sunum Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Şey WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması Türbede Tiktok Çeken Kadın K-Pop Çılgınlık Tehlikesi WhatsApp İki Farklı Cihazda Nasıl Kullanılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır