Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

K-Pop Çılgınlık Tehlikesi

Ana Sayfa » BirPaylas » K-Pop Çılgınlık Tehlikesi

K-Pop Çılgınlık Tehlikesi

Uzak Goğu dan gelen bu akım gittikçe ilgi odağı olmaya aday duruma geldi. Güney Korede çıkan bu grup ilk önce güney kore olmak üzere her geçen gün büyüyerek güney kore dışına ordanda dünyaya yayılmaya başladı. K-Pop Çılgınlık Tehlikesi. Haberimizde ailelere özellikle uzmanlar tarafından çağrı 12 yaş ile 18 yaş arası çocuklara dikkat etmesidir.

Reklam ( K-Pop Grup Güney Kore )

K-Pop Nedir

İngilizcede Korean Pop diyerek adlandırılan K-Pop giderek hayran kitlesini dünyaya yaymaya devam ediyor. K-Pop şarkı grubu yaptıkları renkli klipler gösterişli kıyafetler ve imajlarıyla etki altında bırakmayı başarıyorlar. K-Pop olarak kurulan ve giyindikleri kusursuz kıyafet mimiklerle Güney korede kurulan bir gruptur. Sosyal medya grupları sayesinde Güney kore dışına taşan ünleri şimdi dünya genelinde 12 ve 18 yaş arası çocukları etkiliyor.

Büyük Fan Grupları

K-Pop gibi gruplar en çok hayran kitlesi toplaması sosyal medya gruplarından kaynaklanıyor. Kısa zamanda dünyanın bir ucunda hayranlar oluşturmak artık çok kolay, Tiktok gibi büyük yaygın ağ olarak bilinen sosyal araçta aktif olmak yetiyor. Aileler çocuklarına bu konuda sınırlama getirmesi özellikle 10 18 yaş arası çocukların etkilendiği bir dönemdeyiz.

Korean Pop

Korean Pop

Ne Gibi Önlem Alınmalı ?

Buna karşı önlem almak öncelikle aile ebeveynlerinin çocuklara karşı davranış biçimleri ve yaklaşımları olucaktır.  Milli değerlere dönmek bazı şeyleri önemsediğimizi göstericektir. “Batı kültürünün alternatifi Doğu değil. Gençlere, Batı’dan gelen her hareketin doğru olduğu ve en önemlisi Türk örf ve adetlerine uyduğu söylenemez. Bizim Doğu’dan kastımız İslam dünyasıdır, İslam dünyasının ahlaki değerleridir. Bunu vermek ve ancak bununla söz konusu tehlikeyi aşmak mümkün.” değerlendirmesini göz önüne alabilirsiniz.

K-Pop Çılgınlık Tehlikesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Payitaht Abdülhamit 110. Bölüm Warner Media Ceosu Hollywood’u Ayağa Kaldırdı WhatsApp İki Farklı Cihazda Nasıl Kullanılır? Şeker hastalığına yakalanma riskiniz mi var? Android WhatsApp Bildirim Sesi Nasıl Değiştirilir? İŞKEMBE ÇORBASI

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır