Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram Destek Ekibi İle Nasıl İletişime Geçilir?

Ana Sayfa » Teknoloji » İnstagram Destek Ekibi İle Nasıl İletişime Geçilir?

İnstagram Destek Ekibi İle Nasıl İletişime Geçilir?

İnternet dünyasında meydana gelen gelişimler ile birlikte sosyal medya siteleri birçok kişi tarafından kullanılır hale geldi. İnstagram Destek Ekibi İle Nasıl İletişime Geçilir? Bu sosyal medya platformları içerisinde ise insanlar tarafından en çok sevilen ve çok sayıda kişi tarafından kullanılan platform İnstagram oldu. Uzun zamandır yayında olan, fotoğraf ve video paylaşma özelliği ile insanların birbirleri ile etkileşim kurabildiği bu uygulama en çok kullanılan ilk 3 sosyal medya sitesi içerisinde yer alıyor.

Reklam ( İnstagram Destek Ekibi İletişim )

İnstagram kullanım amacı gereği her ne kadar iyi bir platform olsa da zaman zaman kullanıcılar bazı hususlardan şikayetçi olabiliyor. Bu noktada kullanıcılar herhangi bir müşteri hizmeti ya da telefon numarası bilgisi bulamadığı için bu şikayetlerini dile getiremiyor. Ancak bu tamamen yanlış bir davranıştır çünkü İnstagram uygulamasının müşteri hizmetleri e posta ya da telefon bilgisi olmasa da her türlü şikayet İnstagram ekibine gönderilebiliyor. Bunun için iki farklı yöntem vardır.

1) Tarayıcı İle Şikayet Gönderme

İnstagram destek ekibi ile iletişime geçmek için ilk yöntem tarayıcı ile iletişime geçmektir. Bu yöntemde bilgisayar ya da telefon fark etmeksizin herhangi bir tarayıcı üzerinden İnstagram hesabına giriş yapılır. Ardından “yardım merkezi” sekmesi açılır ve şikayet duyulan konular hakkında destek talebi oluşturulur.

2) Mobil Uygulama İle Şikayet Gönderme

Mobil uygulama ve tarayıcı ile şikayet gönderme yöntemi arasında çok fazla fark yoktur. Ayrıca bu iki yöntemde de şikayetler aynı yere ulaşmaktadır. Mobil uygulama ile şikayet göndermek için telefon ya da tablet ile İnstagram hesabına giriş yapılır. Ardından ayarlar sekmesine giderek “sorun bildir” seçeneğine girilir ve rahatsızlık duyulan şikayetler iletilir. Bu işlemlerin ardından İnstagram destek ekibi kısa süreler içerisinde bir değerlendirme bildirimi göndererek sizleri bilgilendirecektir.

İnstagram Destek Ekibi İle Nasıl İletişime Geçilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Raspery Pi

Raspery Pi 24 Ağustos 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kısa Zamanda Website SEO Hızlandırması WordPress Tema ve Eklenti Türkçeleştirme Skolyoz Nedir ? Kuzey Yildizi ilk Aşk 20. Bölüm ‘Z’ Siz, Temel Fıkraları Sedef Hastalığı Nasıl Olur ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır