Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram Hesabı Dondurma ve Silme

Ana Sayfa » BirPaylas » İnstagram Hesabı Dondurma ve Silme

İnstagram Hesabı Dondurma ve Silme

İnstagram sosyal medya platformları içerisinde kullanıcıların en çok tercih ettiği platformlardan biridir. Kurulduğu ilk günden bu yana büyük bir ilerleme gösteren İnstagram platformu kullanıcılarının resim ve video paylaşmasına izin veriyor, diğer kullanıcılar ile iletişime geçmesine yardımcı oluyor. İnstagram Hesabı Dondurma ve Silme, İnstagram her ne kadar çok sevilen ve birçok kullanıcısı olan bir uygulama olsa da kimi zaman kullanıcılar hesaplarına girmek istememektedir. Bu durumda birçok kişi İnstagram mobil uygulamasını silse de bazı kişiler hesaplarını dondurma ve hatta silme yolunu tercih ederler. Bu noktada İnstagram platformu kullanıcıları için hesap dondurma ve hesap silme konusunda yardımcı olmaktadır.

Reklam ( İnstagram Hesap Dondurma Nasıl Olur )

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Bir İnstagram hesabını dondurabilmek için öncelikle herhangi bir tarayıcıda hesabınıza giriş yapmalısınız. Bunun için telefon ya da bilgisayar kullanabilirsiniz. İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinize girip profil düzenle seçeneğine giriş yapmalısınız. Ardından sayfanın altında yer alan hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine giriş yapıp İnstagram şifrenizi girmeniz hesabınızı dondurmak için yeterli olacaktır. Ancak burada onay vermeden önce İnstagram ekiplerini bilgilendirmek için hesabı neden kapatmak istediğinizi belirtmelisiniz. Tekrar hesabınızı açmak için herhangi bir tarayıcı ya da uygulamadan giriş yapmanız yeterlidir.

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

Bazı İnstagram kullanıcıları hesaplarını dondurmak ya da uygulamayı silmek yerine direkt olarak hesaplarını kalıcı bir şekilde silme yolunu tercih etmektedir. Bu noktada İnstagram platformu hesaplarını silmek isteyen kullanıcıları için destek sağlamaktadır.
Bir İnstagram sayfası silinirken öncelikle tarayıcı ya da uygulamada İnstagram hesabına giriş yapılır. Ardından ayarlar sekmesi açılır ve yardım merkezine giriş yapılır. Sonrasında burada yer alan hesabımı sil seçeneği ile İnstagram hesabı kalıcı olarak silinir. Ancak öncesinde verilerinizi kopyalamanızı öneririz.

İnstagram Hesabı Dondurma ve Silme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Düğün Çorbası Windows 10 şeffaf görev çubuğu nasıl yapılır ? Daha Genç Beşiktaş, Kevin Prince Boateng Kiraladı! WordPress Hatası Giriş Şifre Engellemesi Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) nedir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır