Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Milli sporcu hayalini gerçekleştirdi

Ana Sayfa » Spor » Milli sporcu hayalini gerçekleştirdi

Milli sporcu hayalini gerçekleştirdi

2020 Tokyo Olimpiyatları’nda Türk spor tarihinin ilk karate olimpiyat madalyasını kazanan Eray Şamdan, hayalini gerçekleştirmenin sevincini yaşıyor.

Çok mutlu olduğunu açıklayan milli sporcu şunları söyledi: Yıllarca madalya  almak için çok çalıştım. Bunu hayal ettim.
Tabi ki hedefim altın madalyaydı ama gümüş madalya da büyük gurur verici bir sonuç. Türk tarihinin ilk olimpiyat madalyasını aldım. Bu yüzden çok gururluyum.” açıklamaların da bulundu. Olimpiyat madalyalı milli karateci, “Karate ilk kez bu olimpiyatta olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Bizim kuşağımız bu konuda çok şanslı. En fit olduğumuz döneme, yani döneme denk gelmesi en büyük şansımızdı.

Reklam ( Milli Sporcu )

 

Bu şansı en iyi şekilde kullandım ve  bugünleri de gördük. “dedi. Karate federasyonu başkanı merhum Esat Delihasan’ı orada andığını belirten Eray şöyle dedi: rahmetli başkan Esat Delihasan’ın bu yolda çok emeği var. Hayali 8’de 8 olimpiyat madalyası almaktı. Allah o kadar nasip etmiş, bugünleri göremedi. Belki bir yerlerden görüyordur, bu madalyamı kendisine hediye ediyorum.” diye açıkladı. Annesi ve babasının maçını meraklı gözlerle takip ettiği görüntüleri de gördüğünü dile getiren Eray, “Babam maçı büyük bir heyecanla izlemiş. Annem bakamamış, gözlerini kapatarak Allah’a dua etmiş. Ben de o görüntüleri görünce çok duygulandım. Arkamda durdukları için aileme çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Milli sporcu hayalini gerçekleştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Asmak iOS 14.5 Siri Sesini Değiştirme Ramo 8. Bölüm Huawei İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır? Koronavürüsü Türkiyede Yakalandı Telefonunuzda Bulut Depolamayı Kullanma

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır