Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sınavlar Ertelenecek mi?

Ana Sayfa » Son Dakika » Sınavlar Ertelenecek mi?

Bakan Selçuktan Son Dakika Açıklaması

Mart ayına girmeye hazırlandığımız son günlerde, Milli Eğitim Bakan Selçuk’tan son dakika açıklaması geldi Sınavlar ertelenecek mi ? Bildiğiniz gibi Kovid 19 tedbirleri nedeniyle yüz yüze yapılacak sınavlar için tüm gerekli tedbirlerin alındığını bildiren Bakan. Ayrıca şunlarıda ekledi, “Sınavlarımızda şuanda yapılıcak geçiktirme, sonrakı zamanda çalışma yükünüzü daha fazla artırıcaktır.” dedi.

1 Mart’da ilkokul 4. sınıfa kadar okuyan öğrenclerimizin 8 ve 12. sınıf öğrencilerimiz yüz yüze eğitime başlayacaktır. Bugün yapılıcak geçiktirme, ileriki zamanda yapılıcak çalışma yükünü daha fazlalaştırıcaktır. Gelecek yıllar sorunların birikmemesi için zamanında çalışma yapmak bu nedenle çok kiritik olucaktır.” Söyleminde bulundu.

Reklam ( Sınav Ertelenecek mi? )

Bakan Selçuk Twitter Açıklaması

“Sevgili Gençler, Emin olun sesinizi duyuyorum ve paylaşımlarınızı okuyorum. Biz salgın döneminde kararlarımızı, eğitimcilerle ve hekimlerle birlikte oluşturuyoruz. Bu vürüsün seyrini günlük izliyoruz. Neyin riskli, neyin gerekli olduğu konusunda verilere dayalı olarak da ortak görüş geliştiriyoruz.

Bu yapılan görüşmeler sonucunda, köy okullarımız ile ana okullarımız yüze yüze eğitime çoktan başlamış durumdadır. 1 Mart’ta ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıf öğrencilerimizle 8 ve 12. sınıf öğrencilerimiz de yüz yüze eğitimleri başlıycaktır. Siz değerli öğrencilerimizinde sadece sınavların yüz yüze gerçekleştirebilmemiz için virüs süreci içinde alınan tedbirler noktasında tüm hazırlıklarımız tamam.

Bakan Selçuk Birpaylaş

Sınavlar Ertelenecek 

Öğrencilerimizin yüzde 40’ı yani yarıya yakınının sınavlarını tamamladı zaten. Sınavlar’ınızda bugün yapılacak bir erteleme, yakın zamanda çalışma yükünüzü daha fazla artıracaktır. Bizim de durumunuzu tespit edip ihtiyaçlarınıza uygun destekleme programları tasarlamanızı engelleyecektir. Gelecek yıllara sorun birilctirrnemek için zamanında çalışmak bu yüzden çok kritik.

 

Sınavlar Ertelenecek mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tarhana Çorbası Kanserde Yapay Zeka Sistemi Payitaht Abdülhamit 108. Bölüm WordPress Ücretsiz Fotoğrafcı Teması Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? Sınavlar Ertelenecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır