Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Şuana Kadar Koronavürüsü Çıkmadı!

Ana Sayfa » Sağlık » Şuana Kadar Koronavürüsü Çıkmadı!

Şuana Kadar Koronavürüsü Çıkmadı!

Sağlık Bakanı Koca Ankaradan istanbul havalimanına geldi burda yaptığı Konuşmada “Şu Ana Kadar Koronavürüs çıkmadı! Hastamız Asla Olmadı” Şeklinde Vurguladı.

Reklam ( Koronavürüs Haberleri)

Çin‘in Vuhan Kentinden Yayılan Yeni tip Vürüs Koronavürüsü Karşılığında Alınan Önlemleri Anlattı, Alınan Önlemler içinde Havalimanında Yapılan Karantina Kapsamında Müşahade Odası, Bu ülkeden Gelenlerin Konrolleri Sağlanmaktadır, Ayrıca Termal Kameralarla Koronavürüs Taraması vucud Sıçaklık Ölçümleri Yapılmaktadır, Bunların Yanısıra Özel Cihazlarla ve Negatif Basınçlı Sedyeli Özel 112 Ambulansıda incele Fırsatı Bulan Bakan Koca, İstanbula Gelişinin Nedeni Termal terminaller Müşahade Odası Ve Özel Cihazların İncelemesinin Yapıldığını Görmek ve Çin’den Yayılan Koronavürüs ile ilgili Önlemlerin incelenmesini Yerinde Görmek için İstanbul Havalimanına Geldiğini Belirtti.

Bakanımız Koca, Bu durumda Halkımızın Bakanlığımız Uyarıları Bilgilendirmeli Dışında Maksatlı Maksatsız Hiçbir Bilgilendirmeye Mahal Vermemelerin Altını Özellikle Çizmek İstiyorum. Herzaman Olduğu Gibi Sosyal Medyada Bu Anlamda Hem Ülkemizde Hem Dünyada Çok yanlış Bilgilendirmeler Olduğunu Bu Neden Sadece Sağlık Bakanlığımızın Verdiği Bilgileri Önemsemelerinin Altını Çizmek İstiyorum. Görülen Vakalarla İlgili Görüşlerimizi Anında Kamoyuna Bilgilendirmesi Yapılıyor, En ufak Ateş, Öksürük, Burun Akıntısı Gibi Belirtilerle Paniğe Kapılmamasını Tedirgin Olunmamasını ve Hemen Ardından Grip ilaçlarına Başlanmamasını Özellikle İfade Etmek istiyorum. Grip ilaçlarınında Gelişi Güzel Kullanılmaması Doktor Kontrolünde Kullanılmalı.

Şuana Kadar Koronavürüsü Çıkmadı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kahve Ve Çaya Dikkat Ramo 5. Bölüm Fenerbahçeli Yıldız Mest Etti! Sosyal Medya Hesaplarının Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır WordPress Tema ve Eklenti Türkçeleştirme Bilmece Karadeniz Fıkraları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz - BirPaylas.Com Sizde içeriklerinizi Bizimle Paylaşın.

Bir Paylaş - Tüm Hakları Saklıdır